GLAMOUR/BEAUTY/BOUDOIR/LUXURY

Ponúkame vám unikátny typ fotenia. Je to luxusné fotenie v rozsahu niekoľkých hodín. Pod šikovnými rukami vizážistky a kaderníčky si oddýchnete, zrelaxujete, zasmejete sa a najmä z kresla vstanete krásne upravené a pripravené na luxusné fotenie.

 

Profesionálny make-up a úprava vlasov

Všetky naše luxusné portrétne fotenia zahŕňajú profesionálny make-up a úpravu vlasov našimi zmluvnými vizážistkami a kaderníčkami, ktoré vedia, ako vás pripraviť pred kameru ( čo je iné, ako bežný make-up v salóne). Vizážistka alebo kaderníčka ostávajú počas fotenia v ateliéri kvôli prípadným zmenám vizáže.

Nadizajnujte si s nami vlastné fotenie

Fotenie zahŕňa aj konzultáciu, kde nadizajnujeme celé fotenie na základe toho, ako chcete byť odfotená a s kým, prípadne s kým. Pohovoríme si o pózovaní, štýle garderóby, doplnkoch, mieste fotenia a preberieme všetky otázky, ktoré vám budú víriť hlavou .

Fotenie

Vaša fotografka bude Katarína Petrášová (nikto iný) v našom fotoštúdiu. Väčšinou fotíme v dopoludňajších hodinách cez pracovné dni a jednu nedeľu do mesiaca. Je možné fotiť aj mimo fotoštúdia.

Vaše foto-sedenie

Fotenia u nás sú nadizajnované tak, aby ste tento zážitok mohli zdieľať s najlepšou kamarátkou, mamou alebo sestrou. Môžete byť fotené spolu alebo osobitne. Ak sa v rámci tohto fotenia chcete nechať nafotiť aj s ďeťmi alebo manželom, môžu sa k vám pridať v poslednej polhodine fotenia bez ďalšieho príplatku. Počas fotenia vystriedame 4-6 outfitov.

Kvalitné tlačené fotografie + ich digitálne vyhotovenie

Je mnoho fotografov, ktorí robia iba digitálne fotky a vy sa musíte postarať o zvyšok. Bohužiaľ väčšinou tlač v print centrách nie je najlepšej kvality. My ponúkame kvalitnú tlač a ku každej zakúpenej fotografii aj jej digitálne vyhotovenie.

Cena luxusného fotenia

Cena tohto luxusného foto zážitku začína na 250 € pre dve osoby (zahŕňa profesionálny make-up a úpravu vlasov pre dve osoby + fotenie 2-4 hodiny v závislosti od počtu outfitov). Fotografie si kupujete samostatne po fotení. Kúpite si len to, čo sa Vám páči. Nie ste povinná zakúpiť si žiadnu fotografiu, ak sa Vám žiadne nebude páčiť. Cena fotografie záleží od toho, aký produkt si vyberiete. Všetko sa dozviete počas bezplatnej konzultácie.

Pripravená prísť sa fotiť?

Vo všeobecnosti na luxus fotenie objednávame 2 týždne a viac pred termínom fotenia. Ak máte špeciálnu požiadavku na dodanie fotiek v určitom dátume, oboznámte nás o tom už pri prvom kontakte/ konzultácii.

Ste viaceré a rady by ste sa fotili naraz?

Pozrite si našu ponuku pod názvom Dámska jazda.