Spísali sme pre Vás časté otázky klientov. Ak odpoveď na svoju otázky nenájdete, kontaktujte nás

Chcem sa prísť k vám odfotiť, čo mám robiť?
Jednoducho nás kontaktujte telefonicky alebo mailom a my Vám do 24 h odpovieme, kedy máme voľný termín a dohodneme si fotenie alebo konzultáciu pred fotením.

Nie som model/ka/ mám faldy na bruchu/ celulitídu/ akné /vačky pod očami atď...viete s tým niečo robiť?
Nie sme zástanci totálnej zmeny človeka tak, aby bol na fotke na nepoznanie. Avšak už počas prípravy na fotenie (make up, vlasy, styling) a počas fotenia, s vami pracujeme prostredníctvom výborného pózovania, správneho usmernenia a dokonalého nasvietenia tak, aby následný postproces (retuš) bol neinvazívny. Ak však budete požadovať retuš aj po našom postprocese, nemáme s tým najmenší problém. V závislosti od náročnosti ale bude spoplatnená nad rámec zakúpeného balíka.

Aké oblečenie by som si mal/a doniesť?
Každé fotenie zahŕňa konzultáciu (telefonicky, mailom alebo osobne), počas ktorej sa dohodneme na vašich outfitoch a nadizajnujeme vaše foto-sedenie.

V akom predstihu sa treba objednať na fotenie?
To záleží na ročnom období, niekedy Vás vieme objednať v priebehu týždňa a niekedy je potrebné objednať sa mesiac-dva vopred. To neplatí pri svadbách, tam sa objednáva v oveľa väčšom predstihu.

Ako dlho trvá, kým svoje fotografie uvidím?
Fotografie dostanete k prezretiu do 1-2 týždňov od fotenia. Na fotky sa prídete pozrieť priamo do štúdia, alebo si ich prezriete prostredníctvom skype alebo videa online. .

Fotíte aj mimo štúdia?
Samozrejme áno. Záleží to na type fotenia a požiadavkách klienta. V závislosti od týchto požiadaviek a náročnosti fotenia sa niekedy k základnej cene priráta príplatok.

Môžem si so sebou vziať niekoho, kto sa nejde fotiť a príde len ako doprovod?
Môžete si sebou vziať jednu osobu, avšak táto osoba s Vami nemôže byť počas samotného fotenia. Môže na Vás ale počkať v priestoroch fotoštúdia, kým dofotíme. Pokiaľ ide o fotenia mimo ateliér, záleží od typu fotenia.

Chcela by som si na glamour/beauty/boudoir luxury fotenie nechať urobiť make-up a úpravu vlasov u svojej vlastnej vizážistky/kaderníčky. Môžu ma prísť upraviť priamo do štúdia? alebo mám prísť už namaľovaná a učesaná?
Vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti s vizážistkami a kaderníkmi, ktorí môžu byť skvelou voľboupre každodennú vizáž či úpravu vlasov alebo na špeciálne príležitosti (ples, svadba atď.), sme zistili, že nie každý z nich disponujeme dostatočnými zručnosťami a vedomosťami potrebnými k stylingu na fotenie. Kvôli tomu nespolupracujeme s kaderníkmi/čkami a vizážistkami, ktoré s nami nemajú zmluvu.

Ak sa rozhodnem pre glamour/beauty/boudoir luxury fotenie, môžem si na foteniezavolať aj ďalších členov rodiny?
Áno. V každom prípade, ale väčšina fotenia je venovaná osobe, pre ktprú je toto fotenie zakúpené.  Zvyšok rodiny sa môže na fotenie pridať v poslednej pol hodine. Majte na pmäti, že deti mladšie ako 10 rokov, nemôžu byť počas fotenia v ateliéri ani ak sú pod dohľadom druhej dospelej osoby.  O každej ďalšej osobe, ktorú chcete pridať k foteniu sa rozhodne v priebehu konzultácie.

Fotíte aj svadby a páry?
Yes. Svadby fotíme počas celého roka. Párové fotenie je možné dohodnúť po konzultácii. Ak ide o glamour/beauty/boudoir luxury fotenie, partner sa môže zúčastniť poslednej polhodiny fotenia.

Môžem si na glamour/beauty/boudoir luxury fotenie doniesť domáceho miláčika (zviera)?
Vo väčšine prípadov áno. Prosím kontaktujte nás predtým, ako sa na fotenie objednáte, ak máte takúto požiadavku.

Ako dlho trvá samotné fotenie?
Dĺžka fotenia záleží od typu fotenia. Hýbe sa to v rozmedzí od 30 minút do 5 hodín.

Čo ak sa mi fotky nebudú páčiť?
Ak sa Vám z nejakého dôvodu nebude ani jedna fotografia páčiť, nemusíte si žiadnu fotografiu zakúpiť.  Na rozdiel od iných fotoštúdií neponúkame balíček so stanoveným množstvom fotografií, ktorý si je potrebné kúpiť bez toho, aby ste videli, ako na nich vyzeráte. Naopak, dávame vám na výber. Kúpite si len tie fotky, ktoré sa Vám páčia

Robíte aj portréty absolventov stredných/ vysokých škôl?
Samozrejme áno. Objednajte sa na konzultáciu.

Fotíte aj mužov?
Samozrejme. Najmä na personal branding, alebo biznis fotenie. Ďalšia kategória sú modely z modelingových agentúr. Ak máte špeciálnu požiadavku, objednajte sa na konzultáciu.

Na stránke vidím väčšinou nafotené samé modelky/mladé dievčatá. Ja už nemám 20 rokov a rada by som sa nechala nafotiť ako na obálku časopisu. Fotíte aj ženy v pokročilejšom veku?
Samozrejme áno. Mnoho našich klientiek/klientov nechce mať fotogrfaie publikované na webstránke alebo na akejkoľvek sociálnej siete. Samozrejme tieto požiadvaky akceptujeme a teda fotky klientiek, ktore nie sú modelkami tak často nepublikujeme. Ak chcete vedieť, ako také fotenie vyzerá (ak nie ste modelka, nemáte 20 rokov ani 20 kíl :)), pozrite si prosím naše video z rodinného fotenia alebo fotenie s Petrou. Tieto nájdete v sekcii VIDEO na hlavnej stránke.

Kde sa vaše fotoštúdio nachádza??
Naše fotoštúdio sa nachádza v bývalom areáli VSE. Adresa je Stará prešovská cesta 6. Fotoštúdio sa nachádza na najvyššom poschodí. Je možné parkovať bez poplatku priamo vo dvore areálu na miestach vyhradených pre fotoštúdio.

Stále váham, či si mám vo vašom fotoštúdiu nechať urobiť fotografie?
Vo fotoštúdiu nemáme presné otváracie hodiny, lebo robíme na objednávky. Z toho dôvodu si návštevu fotoštúdia kvôli konzultácii dohodnite vopred. Budeme radi, ak sa pred fotením doodnete na konzultácií. Konzultácia Vás nič nestojí a nemusíte sa po nej ani objednať na fotenie. Sme tu preto, aby sme Vám ukázali, že u nás sa Vám dostane starostlivosti na úrovni a garantujeme, že odídete s fotkami, ktoré budú Vaše najlepšie, aké ste mali.